Internet

Twój wyjątkowy sklep internetowy

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest proste w obsłudze, ale zarazem pełne przydatnych opcji. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na największym poziomie. Założenie e-sklepu na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań przystosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz przesyłek, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, oprogramowaniem finansowo-księgowym oraz porównywarkami opinii, a jest to jedynie fragment oferowanych przez nas narzędzi.

Według prowadzonych przez nas statystyk, używanie opracowanych przez specjalistów Shopelo.pl rozwiązań pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy dziennie. Eksperci Shopelo.pl systematycznie dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać właściwy plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Co więcej, masz możliwość sprawdzenia naszej platformy nieodpłatnie przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i rozpocznij sprzedaż w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Otwierając sklep internetowy na na naszej platformie nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to bardzo dobry pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To korzystne rozwiązanie, jeżeli planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do pensji, ale też przetestować plan na działalność internetową, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze przekonany, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Załóż sklep internetowy na Shopelo.pl i zacznij sprzedaż internetową razem z nami. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po znacznie więcej informacji.